Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

197012410
1197012410
Šátek REBOZO
Novinka Tip
Šátek REBOZO
Vyprodáno
1 970 Kč / ks

Český tkaný rebozo šátek, bavlno-lněný - originál přírodní barva. Délka/šířka: 370 x 63 cm.

Vhodný pro rebozo masáže, rebozo ošetření i rituál zavinování. 

Šátek lze dle přání nabarvit. Vámi požadovanou barvičku uveďte prosím do poznámky. K upřesnění odstínu Vás budu emailem či telefonicky poté kontaktovat a vystavím i dodatečnou fakturu. Cena barvení 390 kč. 

Kód: 408
Přírodní sada z tkané bavlny
9 800 Kč / ks

Sada 7 šátků pro rituál zavinování. Cena je uvedená za celou sadu, včetně různých délek i šířek šátků, které jsou navrženy tak, aby i prakticky plnily svou důležitou misi pro ženy procházející rituálem všech konfekčních velikosti. 

Sada je na objednávku. Čas dodání cca 3 týdny, ale pokud to jde, vždy se snažíme připravit sadu co nejdříve. Při změně rozměrů cenu patřičně upravíme. S dotazy a objednávkou nás neváhejte co nejdříve kontaktovat :)

Kód: 349
Barevná sada z tkané bavlny
12 410 Kč / ks

Sada 7 šátků pro rituál zavinování. Cena je uvedená za celou barevnou sadu, včetně různých délek i šířek šátků, které jsou navrženy tak, aby i prakticky plnily svou důležitou misi pro ženy procházející rituálem všech konfekčních velikosti. 

Sada je na objednávku s možnosti vlastní volby barevného provedení. Čas dodání cca 3 týdny, ale pokud to jde, vždy se snažíme připravit sadu co nejdříve. Při změně rozměrů cenu patřičně upravíme. S dotazy a objednávkou nás neváhejte co nejdříve kontaktovat :)

Kód: 348