O nás

Byl začátek roku 2019, kdy jsme nejdříve spolupracovaly jako asistentky jednoho ročního konstelačně-rozvojového cyklu a ještě téhož roku jsme ucítily stejnou cestu a prošly učením u ukrajinské duly Rituálem Zavinování a začaly tak společně i každá zvlášť provázet  tímto rituálem ženy v potřebě. Naše spolupráce se přirozeně vyvinula i na provázení žen rituálem menarché, a poté se zrodila první poptávka žen po šátcích.  Já ihned začala usilovně šátky shánět, ale nebylo to úplně jednoduché...

 

Katka časem přišla s návrhem založit si dílničku a začít tvořit spolu. Velmi rychle jsme sehnaly krásné, čisté, přírodní tkaniny vyrobené u nás a pár hotových šátků bylo bleskurychle na světě. Brzy šátky našly své úžasné a spokojené majitelky a spontánně přišly další objednávky, no a já se intuitivně začala nořit do světa těhotných maminek s bolavými zády a světa podpory zdravého zavinování dělohy po porodu. Začala jsem se postupně vzdělávat, spolupracovat s dulami, porodními asistentkami a rozšiřovat znalosti a zkušenosti podpory ženského zdraví v různých obdobích  života ženy (období po ztrátě miminka, neplodnosti, menstruačních a gynekologických potížích, až po období klimakteria amenopauzy). 

Každý šátek je originál a prochází rukama námi oběma. Katka je velmi precizně a kvalitně šije, dělá třášničky a já je intutivně, spontánně barvím, připravuji balíčky a komunikuji s Vámi.  Tvoření vnímáme obě jako radostné, smysluplné poslání nám ženám. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení