O nás

Byl začátek roku 2019, kdy jsme nejdříve spolupracovaly jako asistentky jednoho ročního konstelačně-rozvojového cyklu a ještě téhož roku jsme ucítily stejnou cestu a prošly učením u ukrajinské duly Rituálem Zavinování a začaly tak společně i každá zvlášť provázet  tímto rituálem ženy v potřebě. Naše spolupráce se přirozeně vyvinula i na provázení žen rituálem menarché, a poté se zrodila první poptávka žen po šátcích.  Já ihned začala usilovně šátky shánět, ale nebylo to úplně jednoduché...

 

Katka časem přišla s návrhem založit si dílničku a začít tvořit spolu. Velmi rychle jsme sehnaly krásné, čisté, přírodní tkaniny vyrobené u nás a pár hotových šátků bylo bleskurychle na světě. Brzy šátky našly své úžasné a spokojené majitelky a spontánně přišly další objednávky, no a já se intuitivně začala nořit do světa těhotných maminek s bolavými zády a světa podpory zdravého zavinování dělohy po porodu. Začala jsem se postupně vzdělávat, spolupracovat s dulami, porodními asistentkami a rozšiřovat znalosti a zkušenosti podpory ženského zdraví v různých obdobích  života ženy (období po ztrátě miminka, neplodnosti, menstruačních a gynekologických potížích, až po období klimakteria amenopauzy). 

Každý šátek je originál a prochází rukama námi oběma. Katka je velmi precizně a kvalitně šije, dělá třášničky a já je intutivně, spontánně barvím, připravuji balíčky a komunikuji s Vámi.  Tvoření vnímáme obě jako radostné, smysluplné poslání nám ženám.