Šátkování bříška nejen v těhotenství - praktická přednáška

Šátkování bříška nejen v těhotenství - praktická přednáška dne 30.3.2023 / 17:00 - 18:30

Camelia centrum

Nádražní 15/11

Český Těšín

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 400
150 Kč / ks
Šátkování bříška nejen v těhotenství - praktická přednáška

 

Milé Ženy - Maminky,
přijměte pozvání na praktickou přednášku o benefitech a přínosech šátkování bříška nejen v období, kdy očekáváte své děťátko, ale i po porodu a během celého našeho života.

Stres a tlak, který nás v životě mnohdy doprovází způsobuje u nás žen nejčastěji napětí v oblasti bříška a pánve. A pokud této oblasti chybí naše pozornost a laskavá péče, tak často naše pánev není pak pro plnohodnotný život dostatečně prokrvená, vnitřní orgány nejsou dobře živeny, detoxikovány a možná nevědomě trpíme nedostatkem tepla! Odezvou jsou často PMS, menstruační potíže, poruchy plodnosti, potíže s pánevním dnem, inkontinenci apod. Ano, i jednoduchý šátek omotaný kolem pánve dokáže poskytnout každé z nás něžné obejmutí, pocit bezpečí a tolik léčivé teplo.

 

Těhotným maminkám zavinování bříška pomáhá především od bolesti zad, kosti křížové, tlaku na stydkou kost, usnadňuje dýchání a navrací tak maminkám vyčerpanou energií zpět. Často říkají, že se cítí více v bezpečí a uvolněné, a proto svůj požehnaný stav prožívají ve větší lehkosti a radosti.

Zimní období pomalu ustupuje a nástup jarní energie se přibližuje, proto je nejvyšší čas dosytit po zimě teplo i ledvinám, tak i na ně nezapomínejme.

Jak bude setkání probíhat?
Povíme si, jak a proč zavinovat bříško v těhotenství, šestinedělí (po vaginálním porodu i porodu SC), během naši cykličnosti (před menstruaci, během ní i při ovulaci), dále při bolestech v podbřišku či zádech, ale i po břišních operacích, při diastáze, pupeční kýle aj.

Seznámím vás s různými druhy šátků, které jsou vhodné k zavinutí.
Vysvětlíme si, jaký šátek si pro sebe ideálně vybrat a jakou zvolit optimální délku.
Ukážeme si způsoby jak zavinovat bříško pro co největší přínos a podporu.
Budete si moci zavinutí bříška na vlastní kůži vyzkoušet, protože ten pocit pro každou z Vás je tím nejlepším kompasem.
Svůj vlastní šátek můžete vzít sebou!
Šátky budou na místě i k zakoupení s 10%slevou

Budu se na vás moc těšit v Camelia cnetru v českém Těšíně, na ul. Nádražní 15/11.

vstupné: 150kč (v ceně pitný režim a malé občerstvení)

Počet míst omezen - rezervace místa po uhrazení platby  

Něco málo o mně:
Jsem žena s duši pečovatelky a péče o druhé mi nejspíš byla dávno vlastní. Vyrůstala jsem se sestřenicí s Downovým syndromem, svou milovanou babičku jsem v domácí péči vyprovodila na druhý břeh, "vychovala" jsem krásnou dceru a mé osudové ukončení práce zdravotní sestry v nemocnici mi vneslo do života spousta darů a celostní vhledy na zdraví žen. Svou životní cestou, svým příběhem a procesem léčení vztahu k sobě jsem pochopila, že můj zdroj - lůno a moudrost těla jsou mou energií a mými Životy, a v souladu s cykly přírody se cítím šťastná a celistvá. Od té doby, sedmým rokem pomáhám ženám k sebelásce a podporuji je na cestě k fyzickému i duševnímu zdraví - provázím rituálem Zavinování, kraniosakrální terapií, poskytuji intuitivní aromamasáže, těhotenské masáže, zdravotní masáže bříška, rebozo ošetření, péči o císařské jizvy, ženskou bylinnou napářku, vše s možnosti doprovodu a podpory zvukových lázní - muzikorelaxace. Útulný a bezpečný prostor Camelia centra v

Těším se moc!

s Láskou vaše Dorka
+420 734 112 480