Přírodní 4m - zakončení třásněmi

Bavlněný zavinovací šátek  - originál přírodní. Délka/šířka: 400 x 40 cm. Vhodný pro těhotné maminky, konfekční velikost 38-42.

Šátek si můžete objednat k zapůjčení vyplněním kontaktního formuláře, který najdete po rozkliknutí DETAIL, v kolonce níže pod cenou produktu: ZEPTAT SE!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Zapůjčen - není skladem
Kód: 379
1 860 Kč / ks
Přírodní 4m - zakončení třásněmi

Půjčovna zavinovacích šátků

Millé maminky, zde máte možnost zapůjčit si kvalitní, přírodní zavinovací šátek naši české výroby. Můžete si šátek zapůjčit na dobu, kterou potřebujete, s minimální délkou zapůjčení 1 měsíc a maximální 4 měsíce (dle domluvy lze délku prodloužit).
 
Ceny půjčovného 
půjčení šátku pouze na 1 měsíc (31 dní) .... 400 Kč
půjčení šátků na 2 měsíce .... 300 Kč/měsíc
půjčení reboza na 3 až 4 měsíce .... 250 Kč/měsíc
 
Podmínky půjčení 
Zavinovací šátek, který si vyberete a objednáte v objednávkovém formuláři (dotaz)  (viz níže) Vám zašlu zásilkovnou či na adresu přes GLS oproti vratné záloze: 1800kč / 1845kč / 1980 kč, kterou uvidíte u Vámi vybraného šátku  (šátek je také možné si vyzvednout osobně v Camelia centru v Českém Těšíně, ul. Nádražní 15/11). Tato záloha slouží jako pojistka pro mě v případě, že by žena šátek ztratila, zničila nebo se mnou přestala komunikovat. 
 
Po ukončení zápůjčky se celková cena půjčovného z této zálohy odečte a zbylou částku vrátím ženě zpět na účet či v hotovosti (podle zaslání šátku zpět kurýrní službou či u osobního předání). 
 
Příklad ... žena zaplatí při zapůjčení zálohu 1.800 Kč za jeden šátek, který si půjčí na 3 měsíce. 
Celková cena půjčovného tak bude 3x 250 Kč, tedy 750 Kč. 
Tato cena se na konci zápůjčky odečte z uhrazené zálohy (1.800 Kč - 750 Kč) a ženě tak vrátím 1.050 Kč na zpět.
V případě, že bude odevzdaný šátek špinavý či trvale poškozený, bude stržena ze zálohy adekvátní částka jako kompenzace za znehodnocení či nedodržení podmínek půjčovny.

Odeslání zavinovacího šátku

Odeslání zavinovacího šátku směrem k Vám hradím v rámci ČR já! (je pro Vás tedy zdarma) a naopak zase VY hradíte jeho návrat. V obou případech si volíte způsob dopravy a to buď zásilkovnou, GLS nebo u vrácení dle domluvy i Vámi vybranou jinou jinou společnosti na mou uvedenou adresu. 
 
Pro vrácení šátku zásilkovnou, volte, prosím, jednu z poboček:

 

Toys-shop, Čapkova 203, 737 01 Český Těšín

Louka, Střelniční 276/13, 737 01 Český Těšín

 

Pro vrácení šátku přímo na adresu je potřeba se prosím předem domluvit.
 

Jak o zavinovací šátek pečovat: 

Šátek ode mně obdržíte čistý, vypraný a proto Vás požádám, abyste jej před zasláním zpět ke mně také oprala a vhodným způsobem usušila. Doporučuji prát max. na 40°C, použít ekologický prací prostředek a sušit volně, někde ve stínu vyvěšený. Šátek lze žehlit s teplotou do 150°C.

Není dovoleno používat aviváž a jakkoliv bělit a sušit v bubnové sušičce!!

 

 

100% Bavlněný zavinovací šátek

Jedná se o tkanou bavlnu z vysoce kvalitních bavlněných přízí, je nebělená!

Nejdůležitější vlastnosti této tkané bavlny je její pevnost a zároveň omezená pružnost, která přináší velmi přirozeně dostatečnou oporu, podporu a široký rozsah praktického využití. Na dotek má hrubší strukturu oproti lněné a bavlno.lněné látce, ale rozhodně je velmi příjemná a hřejivá.  Krásně prohřívá celou oblast pánve, zejména v chladném a zimním období. Má spousta benefitů a je velmi vhodnou variantou šátků pro práci porodních asistentek, dul i fyzioterapeutů a k rituálům Zavinování. 

Těhotným maminkám pomáhá unést váhu miminka a harmonizuje vazy a svaly, které jsou v tomto období zatíženy. Tato vnější oporu dokáže snížit napětí v v pánvi a snížit i její bolesti. Miminku v bříšku tak vzniká větší prostor, proto se šátky hojně využívají i ve chvílích, kdy se miminko neotočilo do ideální porodní polohy. Zavinování zmírňuje i možné potíže s diastázou či přetížením pánevního dna. Po narození miminka pomáhá urychlit zdravé zavinutí dělohy a poskytuje mamince tolik potřebnou energetickou ochranu.  

Pro co nejlepší individuální použití šátku a druhu úvazu se poraďte ideálně se svou porodní asistentkou, dulou či fyzioterapeutkou. V případě, že si nebudete jisté variantou či délkou šátku, kontaktujte nás a rády vám pomůžeme :) 

 

Kdy vám může být šátek ještě nápomocen? 

  • před a během menstruace - pro zmírnění bolesti, PMS, pro udržení tepla a energie v podbřišku
  • při onemocnění ledvin a močového měchýře
  • při bolestech zad
  • po operacích v oblasti bříška
  • při potížích s pánevním dnem
  • jako podpora k terapiím
  • jako podpora správného držení těla
  • jako podpora udržení tepla při pocitu, že je mi zima na záda
  • při zvedání těžkých břemen...
  • více viz kategorie: KRÁTKÉ a POLODLOUHÉ

Materiál: 100% bavlna 

Země: Česká republika

Gramáž: 240g/m²

Barva: originál přírodní

Zakončení: třásně (délka 2x 7cm)

Délka: 390cm

Šířka: 40cm 

Péče o šátek:

Při praní v pračce zvolte teplotu do 30 st. C a jemný cyklus. Může dojít k zbytkovému srážení max 5%. Pro co nejdelší zachování barvy (zejména u šátků s batikou, ručně barvených!), nepoužívejte aviváž, bělidla ani sušičku a používejte pouze ekologické prací prostředky. 

Doporučujeme prát šátek se stejně barevným prádlem. U šátků s třásněmi, doporučujeme šátek vložit do pytlíku na jemné prádlo nebo třásně svázat. Místo aviváže můžete použít ocet nebo přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje. Můžete jej sušit vodorovně i ve svislé poloze, nejlépe venku na čerstvém vzduchu. Pokud byl šátek dostatečně po vyprání protřepán, sušil se v narovnaném stavu a po uschnutí byl ihned složen, často není důvod jej žehlit. V případě, že se rozhodnete šátek vyžehlit, na žehličce nastavte režim odpovídající materiálu. Pokud u šátku s třásněmi došlo během praní k jejich zašmodrchání, zkuste je rozmotat ještě ve vlhkém stavu, kdy je narovnání jednodušší. V případě, že se po prvním praní objeví po bocích, kolem místa stehu nějaké volně vyčnívající nitky, jednoduše je odstřihněte - jedná se pouze o dočistění látky, která má velmi vysokou třepivost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…