Bordó 4m se vzorem

Bavlno-lněný zavinovací šátek s 20% viskózou  - bordó fialový s prvky batiky, ručně barvený. Délka/šířka: 400 x 37 cm. Vhodný pro těhotné maminky, konfekční velikost 42-44/46

 

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 640
1 980 Kč / ks
Bordó 4m se vzorem
Kopie návrhu Kopie návrhu Pink Spring Feminine Fashion Sale Instagram Post (1364 × 1024 px) 4
Novinka Tip

Bavlno-lněný zavinovací šátek s nádechem viskózy

Zavinovací šátek s vytkaným vzorem tulipánku o velikosti 3,5 cm. Jedná se o látku tkanou na žakárových stavech, kde vzor je vytkán různými vazbami. Šátek je vyrobenvysoce kvalitních bavlněných  přízí s příměsí lnu.. 

Nejdůležitější vlastnosti bavlny je její pevnost, jemnost a odolnost vůči vysokým teplotám. Na dotek je velmi příjemná, měkká a hřejivá. Společně se lnem, který je prodyšný, tvoří dokonalou kombinaci pro pevnou oporu a fyzický i psychický komfort zavinutého bříška. Krásně prohřívá celou oblast pánve, zejména v chladném a zimním období. 

Těhotným maminkám pomáhá unést váhu miminka a harmonizuje vazy a svaly, které jsou v tomto období zatíženy. Tato vnější oporu dokáže snížit napětí v v pánvi a snížit i její bolesti. Miminku v bříšku tak vzniká větší prostor, proto se šátky hojně využívají i ve chvílích, kdy se miminko neotočilo do ideální porodní polohy. Zavinování zmírňuje i možné potíže s diastázou či přetížením pánevního dna. Po narození miminka pomáhá urychlit zdravé zavinutí dělohy a poskytuje mamince tolik potřebnou energetickou ochranu.  

Pro konkrétní - individuální použití ve vašem případě, spolupracujte ideálně se svou porodní asistentkou, dulou či fyzioterapeutkou. V případě, že si nebudete jisté variantou či délkou šátku, kontaktujte nás a rády vám pomůžeme :) 

Kdy vám může být šátek ještě nápomocen? 

  • před a během menstruace - pro zmírnění bolesti, PMS, pro udržení tepla a energie v podbřišku
  • při onemocnění ledvin a močového měchýře
  • při bolestech zad
  • po operacích v oblasti bříška
  • při potížích s pánevním dnem
  • jako podpora k terapiím
  • jako podpora správného držení těla
  • jako podpora udržení tepla při pocitu, že je mi zima na záda
  • při zvedání těžkých břemen...
  • více viz kategorie: KRÁTKÉ a POLODLOUHÉ

Materiál: 60% bavlna + 20% len + 20% viskóza

Gramáž: 160g/m²

Barva: bordó fialová s prvky batiky - ručně barvené

Zakončení: trojcípem (délka cípu, 2x 33cm)

Délka: 420cm

Šířka: 37cm 

Péče o šátek:

Při praní v pračce zvolte teplotu do 30 st. C a jemný cyklus. Může dojít ke srážení max 7%. Pro co nejdelší zachování barvy (zejména u šátků s batikou, ručně barvených!), nepoužívejte aviváž, bělidla ani sušičku a používejte pouze ekologické prací prostředky. 

Doporučujeme prát šátek se stejně barevným prádlem. U šátků s třásněmi, doporučujeme šátek vložit do pytlíku na jemné prádlo nebo třásně svázat. Místo aviváže můžete použít ocet nebo přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje. Můžete jej sušit vodorovně i ve svislé poloze, nejlépe venku na čerstvém vzduchu. Pokud byl šátek dostatečně po vyprání protřepán, sušil se v narovnaném stavu a po uschnutí byl ihned složen, často není důvod jej žehlit. V případě, že se rozhodnete šátek vyžehlit, na žehličce nastavte režim odpovídající materiálu. Pokud u šátku s třásněmi došlo během praní k jejich zašmodrchání, zkuste je rozmotat ještě ve vlhkém stavu, kdy je narovnání jednodušší. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šátky pro těhotné maminky
Hmotnost: 0.4 kg